600F121JT250XT4K
Numer produktu DigiKey
478-600F121JT250XT4KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-600F121JT250XT4KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-600F121JT250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
600F121JT250XT4K
Opis
CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
600F121JT250XT4K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,24mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)