2225HC153KAZ1A
Numer produktu DigiKey
478-5920-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-5920-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-5920-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2225HC153KAZ1A
Opis
CAP CER 0.015UF 3KV X7R 2225
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2225 (5763 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2225HC153KAZ1A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2225 (5763 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,225" x 0,250" (5,72mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,100" (2,54mm)