1825JC102KAT1A\SB
Numer produktu DigiKey
1825JC102KAT1A\SB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1825JC102KAT1A\SB
Opis
CAP CER 1000PF 4KV X7R 1825
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
1825JC102KAT1A\SB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,100" (2,54mm)