1812HC222KAT1A\SB
Numer produktu DigiKey
1812HC222KAT1A\SB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812HC222KAT1A\SB
Opis
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1812HC222KAT1A\SB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,126" (4,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)