1812CC104KAZ1A
Numer produktu DigiKey
478-4663-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4663-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4663-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812CC104KAZ1A
Opis
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1812CC104KAZ1A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)