1812AA222JAT1A
Numer produktu DigiKey
478-11409-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-11409-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-11409-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812AA222JAT1A
Opis
CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1812AA222JAT1A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,126" (4,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)