18125C684KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM43FR71H684KVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM43FR71H684KVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM43FR71H684KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
18125C684KAT2A
Opis
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
18125C684KAT2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,087" (2,21mm)