18125C473KAT2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 866
Arkusz danych
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.047 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Ceramic 1812
18125C473KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM43AR71H473KVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
18125C473KAT2A
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
18125C473KAT2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)