18125A223GAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM43BCG1H223GVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM43BCG1H223GVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM43BCG1H223GVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
18125A223GAT2A
Opis
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
18125A223GAT2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)