18122C104KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM43BR72D104KVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM43BR72D104KVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM43BR72D104KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
18122C104KAT2A
Opis
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
18122C104KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)