18121C225KAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF43JR72A225KVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF43JR72A225KVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF43JR72A225KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
18121C225KAZ2A
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
18121C225KAZ2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,79mm)