1808WA101JAT1A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 pF ±5% 2500V (2,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808WA101JAT1A
Numer produktu DigiKey
1808WA101JAT1A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808WA101JAT1A
Opis
CAP CER 100PF 2.5KV NP0 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1808WA101JAT1A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,079" (4,60mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)