1808HC102KAZ1A
Numer produktu DigiKey
478-4603-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4603-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4603-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1808HC102KAZ1A
Opis
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Modele EDA/CAD
1808HC102KAZ1A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,079" (4,60mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)