1808HC102KAZ1A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 1808HC102KAZ1A |
Opis | CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 1808HC102KAZ1A Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Miękkie zakończenie, wysokie napięcie |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1808 (4520 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,181" x 0,079" (4,60mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,087" (2,20mm) |