1210PC104KAT1A
Numer produktu DigiKey
478-3982-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-3982-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-3982-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1210PC104KAT1A
Opis
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1210PC104KAT1A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,070" (1,78mm)