12105C475KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM32LR71H475KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32LR71H475KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32LR71H475KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12105C475KAT2A
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12105C475KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)