12105C475K4Z2A
Numer produktu DigiKey
478-KAF32LR71H475KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAF32LR71H475KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAF32LR71H475KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12105C475K4Z2A
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12105C475K4Z2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,79mm)