12101J3R6BBTTR
Numer produktu DigiKey
12101J3R6BBTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
12101J3R6BBTTR
Opis
CAP THIN FILM 3.6PF 100V 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 pF Kondensatory cienkowarstwowe 100 V 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12101J3R6BBTTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
100 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
3.6 pF
Rozmiar / wymiar
0,119" x 0,098" (3,02mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,044" (1,13mm)