12101C563KAT2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 89
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
Knowles Syfer
0.056 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
12101C563KAT2A
Numer produktu DigiKey
12101C563KAT2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
12101C563KAT2A
Opis
CAP CER 0.056UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)