12101C225K4T4A
Numer produktu DigiKey
478-KAM32LR72A225KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM32LR72A225KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM32LR72A225KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12101C225K4T4A
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)