12101C224KAZ2A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 12101C224KAZ2A |
Opis | CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 12101C224KAZ2A Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Miękkie zakończenie |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,070" (1,78mm) |