12065C474KAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF31ER71H474KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF31ER71H474KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF31ER71H474KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12065C474KAZ2A
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12065C474KAZ2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,060" (1,52mm)