12065C105KAZ2A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 12065C105KAZ2A |
Opis | CAP CER 1UF 50V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 12065C105KAZ2A Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Miękkie zakończenie |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,070" (1,78mm) |