12065A102FA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 616
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
1000 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
12065A102FA12A
Numer produktu DigiKey
12065A102FA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
12065A102FA12A
Opis
CAP CER 1000PF 50V NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
12065A102FA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)