12061C473JAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF31NR72A473JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF31NR72A473JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF31NR72A473JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12061C473JAZ2A
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,050" (1,27mm)