12061C224K4Z2A
Numer produktu DigiKey
478-KAF31GR72A224KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAF31GR72A224KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAF31GR72A224KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12061C224K4Z2A
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
12061C224K4Z2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,070" (1,78mm)