12061C104KAZ4A
Numer produktu DigiKey
478-KGF31NR72A104KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF31NR72A104KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF31NR72A104KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12061C104KAZ4A
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,050" (1,27mm)