12061C103KAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF31BR72A103KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF31BR72A103KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF31BR72A103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12061C103KAZ2A
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)