100C272JT300XJ36
Numer produktu DigiKey
1284-100C272JT300XJ36-ND
Producent
Numer produktu producenta
100C272JT300XJ36
Opis
CAP CER 2700PF 300V P90 2325
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±5% 300V Kondensatory ceramiczne P90 2325 (5864 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
100C272JT300XJ36 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, niski poziom ESL
Opakowanie
Taca
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2325 (5864 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,230" x 0,250" (5,84mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,165" (4,19mm)