100B3R3BTN500XT1K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Knowles Dielectric Labs
W magazynie: 990
Arkusz danych
3.3 pF ±0,1pF 500V Kondensatory ceramiczne P90 1111 (2828 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100B3R3BTN500XT1K
Numer produktu DigiKey
1284-100B3R3BTN500XT1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
100B3R3BTN500XT1K
Opis
CAP CER 3.3PF 500V P90 1111
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
100B3R3BTN500XT1K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)