100B390JT500XT1K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 100B390JT500XT1K |
Opis | CAP CER 39PF 500V P90 1111 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 39 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne P90 1111 (2828 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 100B390JT500XT1K Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,102" (2,59mm) |