100B390JT500XT1K
Numer produktu DigiKey
1284-100B390JT500XT1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1284-100B390JT500XT1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1284-100B390JT500XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
100B390JT500XT1K
Opis
CAP CER 39PF 500V P90 1111
Szczegółowy opis
39 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne P90 1111 (2828 metryczne)
Modele EDA/CAD
100B390JT500XT1K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)