100B300JT500XT1K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
30 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne P90 1111 (2828 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100B300JT500XT1K
Numer produktu DigiKey
478-100B300JT500XT1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-100B300JT500XT1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-100B300JT500XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
100B300JT500XT1K
Opis
CAP CER 30PF 500V P90 1111
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)