100B300JP500XT1K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 875
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 284
30 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne P90 1111 (2828 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100B300JP500XT1K
Numer produktu DigiKey
1284-100B300JP500XT1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1284-100B300JP500XT1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1284-100B300JP500XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
100B300JP500XT1K
Opis
CAP CER 30PF 500V P90 1111
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
100B300JP500XT1K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1111 (2828 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)