100B150GTN500XT
Numer produktu DigiKey
1284-1584-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1284-1584-1-ND - Taśma cięta (CT)
1284-1584-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
100B150GTN500XT
Opis
CAP CER 15PF 500V P90 1111
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pF ±2% 500V Kondensatory ceramiczne P90 1111 (2828 metryczne)
Modele EDA/CAD
100B150GTN500XT Modele
Kategoria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1111 (2828 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)