100A8R2BW150XC
Numer produktu DigiKey
100A8R2BW150XC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
100A8R2BW150XC
Opis
CAP CER 8.2PF 150V NONSTND
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,1pF 150V Kondensatory ceramiczne P90
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
100A8R2BW150XC Modele
Tolerancja
±0,1pF
Prod.
Napięcie - znamionowe
Seria
Współczynnik temperaturowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C