100A470JP150XT1K
Numer produktu DigiKey
1284-100A470JP150XT1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1284-100A470JP150XT1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1284-100A470JP150XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
100A470JP150XT1K
Opis
CAP CER 47PF 150V P90 0505
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF ±5% 150V Kondensatory ceramiczne P90 0505 (1313 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
100A470JP150XT1K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0505 (1313 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,055" (1,40mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)