08055C224K4T4A
Numer produktu DigiKey
478-KAM21KR71H224KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM21KR71H224KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM21KR71H224KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
08055C224K4T4A
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
08055C224K4T4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,050" (1,27mm)