08055A7R5DAT2A
Numer produktu DigiKey
478-11895-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-11895-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-11895-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
08055A7R5DAT2A
Opis
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
08055A7R5DAT2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,5pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)