08055A151GA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 105
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
W magazynie: 25
KEMET
KEMET
150 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
08055A151GA12A
Numer produktu DigiKey
08055A151GA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
08055A151GA12A
Opis
CAP CER 150PF 50V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
08055A151GA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)