08051C105K4Z2A
Numer produktu DigiKey
478-KAF21KR72A105KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAF21KR72A105KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAF21KR72A105KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
08051C105K4Z2A
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
08051C105K4Z2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
Pojemność
Typ mocowania
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)