0603YG154ZAT2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 162
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Udoskonalony
KEMET
0.15 µF -20%, +80% 16V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603YG154ZAT2A
Numer produktu DigiKey
0603YG154ZAT2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603YG154ZAT2A
Opis
CAP CER 0.15UF 16V Y5V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603YG154ZAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Tolerancja
-20%, +80%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)