0603YD105KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM15BR51C105KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15BR51C105KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15BR51C105KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0603YD105KAT2A
Opis
CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0603YD105KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)