0603YC104JAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF15AR71C104JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF15AR71C104JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF15AR71C104JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0603YC104JAZ2A
Opis
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603YC104JAZ2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)