06035J2R2BBTTR
Numer produktu DigiKey
478-2814-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-2814-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-2814-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035J2R2BBTTR
Opis
CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 pF Kondensatory cienkowarstwowe 50 V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06035J2R2BBTTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
50 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
2.2 pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)