06035J0R1PBSTR
Numer produktu DigiKey
478-4437-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4437-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4437-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035J0R1PBSTR
Opis
CAP THIN FILM 0.1PF 50V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 pF Kondensatory cienkowarstwowe 50 V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06035J0R1PBSTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
50 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
0.1 pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,02pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)