06035C222J4Z2A
Numer produktu DigiKey
478-KAF15AR71H222JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAF15AR71H222JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAF15AR71H222JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035C222J4Z2A
Opis
CAP CER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)