06035A6R0CAT2A
Numer produktu DigiKey
478-10334-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-10334-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-10334-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035A6R0CAT2A
Opis
CAP CER 6PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06035A6R0CAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)