06035A300GAT2A
Numer produktu DigiKey
478-06035A300GAT2ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-06035A300GAT2ACT-ND - Taśma cięta (CT)
478-06035A300GAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035A300GAT2A
Opis
CAP CER 30PF 50V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06035A300GAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)