06033C473KAZ2A
Numer produktu DigiKey
478-KGF15AR71E473KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF15AR71E473KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF15AR71E473KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06033C473KAZ2A
Opis
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06033C473KAZ2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)